Softnews

Засновник Telegaram пообіцяв “щось іще масштабніше” вже цього тижня

Цього тижня, згідно із заявою засновника Telegram Павла Дурова, планується запустити “щось іще масштабніше”. Про це він написав у своєму каналі.

Однак конкретні деталі поки що невідомі.

Нещодавно в Telegram було впроваджено нові функції, включно з можливістю надсилання анімованих повідомлень, додаванням підписів до фотографій і відео, використанням глобальних хештегів для пошуку повідомлень у публічних чатах, а також приховуванням уривків тексту за допомогою згорнуті цитат.

Одним із популярних нововведень стали ефекти для повідомлень у Telegram, за які користувачі можуть голосувати. Щоб вибрати ефект, потрібно утримувати кнопку “Відправити” після написання повідомлення.

Також у меню з’явилася можливість запланувати відправлення повідомлення або відправити його без звуку. Було додано понад 500 ефектів для повідомлень, які можна застосувати до будь-якого з них.

У квітні на форумі Token2049 Павло Дуров оголосив про токенізацію стікерів у Telegram, що зробило застосунок першою платформою серед соціальних медіа, яка дає змогу токенізувати імена користувачів, продавати їх і використовувати блокчейн-гаманці для авторизації.

Також у Telegram було додано глобальний пошук за хештегами, що спрощує знаходження інформації в різних чатах. Ця функція доповнює вже наявну можливість використання хештегів для пошуку в чатах, яка була доступна з 2015 року.

У квітні Telegram почав також рекомендувати канали за інтересами користувача і надав власникам підписки Premium доступ до перегляду історій інших користувачів у режимі інкогніто на 25 хвилин.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button