Hardnews

Деяких власників Galaxy Watch очікує неприємний сюрприз від Samsung

Samsung оголосила про те, що припинить підтримку операційної системи TizenOS для кількох моделей своїх смарт-годинників. Про це повідомляє видання 9to5Google.

Рішення торкнеться власників Galaxy Watch Active 1 і 2 поколінь, а також Galaxy Watch 3 і більш ранніх моделей. Підтримка цих пристроїв буде повністю припинена до кінця 2025 року.

TizenOS була представлена компанією як проривна і гнучка система, здатна інтегруватися в безліч розумних пристроїв, від годинників до телевізорів. Однак після кількох років розробки Samsung прийняла рішення перестати встановлювати цю систему на свої нові пристрої. Замість цього компанія почала використовувати гібридну платформу на базі Wear OS, яку вона назвала One UI Watch.

Припинення підтримки TizenOS означає, що смарт-годинники, які працюють на цій системі, більше не отримають оновлень, а також втратять доступ до сервісів і додатків, зокрема до магазину контенту Galaxy Store. Відсьогодні компанія почне видаляти з магазину всі додатки, пов’язані з TizenOS, і до кінця 2025 року пристрої під управлінням цієї системи можуть стати марними.

Власники зачеплених моделей смарт-годинників можуть розраховувати на підтримку та обслуговування своїх пристроїв аж до закінчення терміну їхньої гарантії. Крім того, Samsung пропонує спеціальні умови для обміну або повернення порушених моделей. Подробиці можна знайти на офіційному сайті компанії.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button