Softnews

ШІ Gemini від Google інтегрували в Opera

Opera і Google уклали партнерство, в результаті якого в браузері Opera з’явиться чат-бот Gemini. Про це повідомляється на сайті компанії.

У браузері Opera One вже є ШІ-асистент Aria, який побудований на архітектурі Opera multi-LLM Composer AI. Ця архітектура дає змогу використовувати відразу кілька нейромереж для виконання різних завдань. Користувачам не потрібно вибирати конкретну модель вручну. Система сама аналізує запит і відправляє його відповідній нейромережі.

В Opera зазначили, що вже понад 20 років співпрацюють із Google, і тепер у їхній АІ-асистент Aria інтегровано Gemini від американської компанії. Opera використовуватиме Gemini для безкоштовної генерації зображень на базі Imagen 2, а також модель перетворення тексту в мову для озвучування тексту.

Такий підхід дає змогу розробникам браузера уникати необхідності навчати власні моделі та пропонувати користувачам своєрідний агрегатор із можливістю використання одразу кількох нейромереж. Користувач просто надсилає запит, а система автоматично обирає найбільш підходящу модель.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button