Новини відеоігор

Sony оголосила про початок акції Days of Play і назвала безкоштовні ігри для PS Plus

Користувачам базової підписки PlayStation Plus у червні подарують Streets of Rage 4, продовження культової гри для Sega, і ще два тайтли. Також користувачам будуть доступні й інші пропозиції в рамках акції Days of Play, йдеться в офіційному блозі компанії.

Так, з 4 червня до 2 липня користувачі з підпискою PS Plus Essential, Extra і Premium зможуть додати до своєї бібліотеки одразу три гри: SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, AEW Fight Forever і Streets of Rage 4 – продовження культової серії аркадних файтингів для Sega.

Крім того, футбольний симулятор EA Sports FC 24 не пропаде з роздачі до 18 червня, а з 3 червня передплатникам стане доступний ексклюзивний набір з єті для гри Roblox.

У рамках Days of Play користувачам підписки PS Plus Premium у різні дати стануть доступні VR-ігри Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord, Walkabout Mini Golf, Synth Riders, Before Your Eyes, The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapters 1 & 2, а також порти ігор із PlayStation 2: Tomb Raider Legend, Star Wars: The Clone Wars, Sly Cooper and the Thievius Raccoonus.

До бібліотеки ігор PS Plus Extra і Premium у різні дні травня і червня будуть додані Dredge, Lego Marvel Super Heroes 2, Cricket 24 і Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button