Softnews

Користувачі фанатіють від переліку ігор доступних для Sony PlayStation 5

Інсайдер під ніком @NextGenPlayer опублікував в соціальній мережі Twitter перелік ігрових проектів, які будуть показані разом з повноцінним анонсом ігрової консолі PlayStation 5.

Варто визнати, що якщо цей список дійсно буде підтверджено, то PlayStation 5 з самого першого дня стане неймовірно бажаним придбання для десятків мільйонів шанувальників бренду.

Отже, крім продовження пригод Кратос в God of War 2, про який вже повідомлялося, нас чекають нова частина Людини-павука (Spider-Man 2), барвистий проект про дракона Spyro, оновлена ​​версія хардкорної рольової гри Demon’s Souls з приставкою Remastered, продовження ексклюзивних для PS4 проектів Horizon Zero Dawn та The Order 1886.

[adsforwp id=”10622″]

Killzone

Любителі шутерів будуть раді отримає довгоочікуване продовження Killzone, для шанувальників командних ігор готують PlayStation All-Stars 2. Фанати напевно оцінять новини про пригодницький екшн-платформер Sly Cooper 5. Не обійдеться без нової частини Gran Turismo і симулятора бейсболу MLB The Show 21. Нарешті, очікується анонс гри Legendz за новою інтелектуальною власністю.

Питання тільки в тому, які з цих ігор будуть випущені на момент релізу консолі цієї осені.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button