Бізнес та акції

Відеодзвінки до колл-центру: 5 переваг рішення від Global Bilgi

У світі, в якому особисте спілкування стає дедалі ціннішим, а очікування клієнтів постійно зростають, відеодзвінки стають не просто зручним інструментом комунікації, а й необхідною частиною ефективного сервісу. Провідний український розробник програмного забезпечення для контакт-центрів компанія Global Bilgi пропонує рішення відеодзвінків для контакт-центрів, яке допоможе вам підняти рівень обслуговування ваших клієнтів на новий рівень. У цій статті ми:

  • Розкриємо переваги використання відеодзвінків в контакт-центрі.
  • Покажемо, як Global Bilgi може допомогти вам впровадити та оптимізувати використання відеодзвінків у вашому бізнесі.
  • Поділимося реальними кейсами успішного використання відеодзвінків нашими клієнтами.

Приготуйтесь відкрити для себе нову грань омніканальної стратегії обслуговування клієнтів, де відеодзвінки стануть ключем до вашого успіху!

Переваги відеодзвінків для контакт-центру

З 2019 року компанії у всьому світі почали розкривати неймовірний потенціал спілкування з допомогою відеозв’язку. З того часу відеодзвінки з кожним роком зміцнювали свої позиції серед кращих каналів комунікації клієнтів з бізнесами. Серед найбільш вагомих переваг використання відеодзвінків у контактних центрах на цей час є:

Персоналізація сервісу

Візуальний контакт з клієнтом дає можливість краще зрозуміти його потреби, емоції та невербальні сигнали, що веде до більш персоналізованого та ефективного обслуговування.

Підвищення продуктивності контакт-центру

Відеодзвінки в режимі онлайн дозволяють вирішувати питання швидше та ефективніше, завдяки візуальній демонстрації проблем, та більш персоналізованій  співпраці з клієнтом.

Підвищення конверсії продажів

Візуальна демонстрація продуктів чи послуг допомагає легше закрити угоду. Цей варіант використання відеодзвінків можна легко застосувати в багатьох галузях,  таких як онлайн-торгівля, нерухомість, туризм, освіта, медицина тощо.

Зниження витрат

Відеодзвінки в контакт-центрах можуть значно знизити витрати на техпідтримку, адже спеціаліст колл-центру може візуально оцінити проблему, та надати рекомендації по її вирішенню без виїзду до клієнта.

Збільшення клієнтської лояльності

Персоналізований та ефективний сервіс, що надається завдяки відеодзвінкам, сприяє покращенню клієнтського досвіду та підвищення їх лояльності до вашої компанії або бренду.

Відеодзвінки для контакт-центру від Global Bilgi

Функціонал відеодзвінків вбудовано в платформу хмарної платформи Sirius від Global Bilgi. Це комплексне програмне забезпечення для організації контактних центрів будь-якого масштабу. Платформа Sirius – це кросплатформений вебдодаток з багатомовним інтерфейсом та гнучкими правами доступу. Він має широкий набір інструментів для обробки звернень з будь-яких каналів, включаючи телефонні та відеодзвінки, онлайн-чати, електронну пошту, соціальні мережі та месенджери.

Розгортання програмного забезпечення від Global Bilgi можливо як повністю в хмарі за моделлю SaaS, так і на серверному обладнанні замовника, а можливості інтеграції по API, HTTP(S) Rest, JSON, XML, SOAP, WSDL-запити, iframe роблять платформу Sirius надзвичайно зручним та гнучким інструментом організації сучасного омніканального контакт-центру з відеодзвінками. Спеціалісти з Global Bilgi завжди готові надавати інформаційну та технічну підтримку, а також працювати над розробкою додаткового функціонала платформи згідно з потребами вашого бізнесу.

Кейс використання відеодзвінків в аутсорсинговому контакт-центрі Global Bilgi

Використання відеодзвінків для ідентифікації особи або її віку стає все більш поширеною практикою в різних сферах, включаючи фінансові й медичні послуги, онлайн-торгівлю, державні послуги тощо. Одним з клієнтів аутсорсингового контакт-центру Global Bilgi є транснаціональна компанія, що виробляє, зокрема, електронні аксесуари для паління. Норми чинного законодавства передбачають вікові обмеження на продаж продукції та обслуговування клієнтів у цьому сегменті споживчих товарів. Відеодзвінки надають можливість ідентифікувати вік клієнта при зверненні до контактного центру. Це відбувається шляхом показу документа в камеру відеозв’язку.

Зважаючи на обставини, в Україні функція верифікації особи за допомогою відеодзвінка стає все більш актуальною. Технологія широко застосовується в контактних центрах банків, центрах надання адміністративних, державних послуг тощо.

Відеодзвінки для контакт-центру: висновки

В прагненні до омніканальності все більше приватних компаній та державних підприємств використовують відеодзвінки в контакт-центрі для покращення обслуговування клієнтів. Оскільки ера цифрової трансформації триває, вельми ймовірно, що відеозв’язок в майбутньому стане ключовим каналом надання клієнтського сервісу. А отже, потурбуватись про відеодзвінки у вашому контактному центрі потрібно вже зараз!

Щоб зберігати конкурентоспроможність у бурхливому середовищі сучасного бізнесу, замовляйте програмне забезпечення для контакт-центру від Global Bilgi, надійного українського розробника з п’ятнадцятирічним досвідом роботи у сфері контактних центрів! Переходьте на сайт Global Bilgi, та замовляйте демоверсію хмарної платформи Sirius!


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button