Бізнес та акції

Клієнти Ощадбанку не можуть розпоряджатися своїми грошима: проблеми в роботі

Ощадбанк

Черговий клієнт державного банку «Ощадбанк» висловився негативно на адресу компанії через регулярні проблеми зі входом в додаток і інші версії онлайн-банкінгу. За заявою користувача, він уже два місяці не може нормально працювати зі своїм рахунком в інтернеті, тому просить повернути йому гроші і закрити акаунт.


Варто зауважити, що такі скарги регулярно з’являються на сайті Мінфіну. На цей раз клієнтка банку пішла іншим шляхом і залишила негативний коментар на сторінці «Ощадбанку» в соціальній мережі Facebook. Там жінка заявила, що з грудня 2020 року веб-банкінг компанії фактично не працює – збої під час роботи з кабінетом і проблеми зі входом в нього стали нормою. В результаті користувач зазначає, що не може отримати доступ до своїх заощаджень і розпоряджатися ними в інтернеті. У всьому жінка звинувачує співробітників банку, а точніше – фахівців, які обслуговують інтернет-портал фірми. У них або не вистачає досвіду, або фінансування, через що на них неможливо вплинути, вважає клієнтка. Вона неодноразово писала скарги і намагалася достукатися до служби підтримки, однак і в тому, і в іншому випадку лише отримує відписки і чергові фрази, які нічого не змінюють.

В результаті жінка зажадала прес-службу «Ощадбанку» офіційно заявити всім українцям, що фінансова установа не може впоратися зі своїми ресурсами і порадити їм вилучати гроші з рахунків і переводити їх в інші банки. У коментарях відразу ж активізувалися інші користувачі, які почали підтримувати слова дівчини. Представники там же написали, що ведеться робота над відновленням стабільності «Ощад 24/7» і скоро всі проблеми будуть усунені.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як дізнатися, чи прослуховується ваш телефон?

В минуле

ПриватБанк заблокував карту на невизначений термін: масові перевірки

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle