Hardnews

Новий iPad Pro розізлив користувачів “зернистим” екраном

Власники нових iPad Pro на чипі Apple M4 скаржаться на спеціалізованих форумах і соцмережах на зернистість OLED-екрану. Про це повідомляє портал MacRumors.

Ефект зернистого екрана найпомітніший за низької яскравості і в умовах слабкого освітлення на сірих або тьмяних кольорах. Більшість скарг надходить від власників 11-дюймових версій iPad Pro, однак, як зазначає джерело, в мережі є кілька скарг і від користувачів 13-дюймових моделей.

Судячи зі скарг, в основному на базові моделі, причина криється в екранах. Для 11-дюймових моделей їх виробляє Samsung, а для 13-дюймових – LG. Чи є ця проблема результатом програмного збою, чи фізичного недоліку, поки неясно.

Компанія Apple поки що не надала офіційних коментарів з цього питання. У разі якщо це програмна помилка, її можуть виправити в майбутніх оновленнях iPadOS. Однак якщо проблема виявиться фізичною, вирішити її без заміни пристрою або ремонту буде неможливо.

iPad Pro став першим планшетом компанії, який отримав OLED-дисплей. Причому компанія Apple оснастила пристрій незвичайним рішенням у вигляді подвійної панелі, яке отримало назву Tandem OLED.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button