Наука

Ілон Маск назвав дату наступного тестового польоту Starship

Компанія SpaceX планує провести четвертий випробувальний запуск ракети-носія з прототипом космічного корабля Starship протягом трьох-п’яти тижнів.

Ілон Маск опублікував у Twitter фотографію корабля і повідомив про початок підготовки до його польоту. У відповідь на запитання одного з користувачів про дату запуску та мету нового випробування Маск зазначив, що, імовірно, це станеться через 3-5 тижнів, а метою є проходження кораблем зони максимального нагріву корпусу або його проліт далі, ніж попереднього разу.

Третій випробувальний політ відбувся в березні 2024 року, але завершився втратою Starship на 49-й хвилині польоту при вході в атмосферу на висоті 77 км. Попередні дві спроби запуску Starship на навколоземну орбіту також закінчилися невдачами.

Космічна система Starship, згідно з планами SpaceX, буде універсальною і призначена для пілотованих польотів на навколоземну орбіту, виведення супутників, а також для місій на Місяць, Марс та інші далекі небесні тіла. Передбачається, що як багаторазовий прискорювач Super Heavy, так і корабель Starship здійснюватимуть вертикальну посадку на Землю.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button