Hardnews

Відома доля бюджетної версії Samsung Galaxy Z Fold

Компанія Samsung переоцінює свої плани щодо випуску доступної версії свого флагманського складного смартфона Galaxy Z Fold цього року. Про це повідомляє південнокорейське видання The Elec.

Спочатку передбачалося, що в асортименті компанії з’явиться модель Galaxy Z Fold6 початкового рівня, яка повинна була доповнити стандартні моделі Galaxy Z Flip6 і Z Fold6. Однак, згідно з джерелом, південнокорейський технологічний гігант може обмежитися випуском тільки двох моделей цього року.

Це рішення може бути обумовлено відсутністю значущих відмінностей у характеристиках пропонованих пристроїв і поточною нестабільністю на ринку складних смартфонів.

Передбачувана бюджетна версія, яку могли б назвати Fold6 FE, була задумана як більш тонка порівняно з основною моделлю, що дало б їй змогу конкурувати з китайськими гаджетами. При цьому навіть так корейський флагман поступався б за цим параметром конкурентам з Китаю.

З чуток, презентація Samsung Galaxy Z Fold6 і Z Flip6 відбудеться 10 липня в Парижі. Там же компанія має повноцінно представити смарт-кільце Galaxy Ring.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button