Hardnews

iPhone 12 виявився дешевшим за нинішнє покоління

Обговорення
iPhone 12 Pro

Вчора в Мережі з’явилися чутки про те, що базовий iPhone 12 може виявитися несподівано дешевим. Джерела говорили про 600 доларів за молодшу модель, тобто вона нібито буде на 100 доларів дешевше iPhone 11.


Відомий інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser) звернувся до своїх джерел, які раніше відзначилися достовірними витоками щодо термінів запуску нового iPhone SE. І ці самі джерела підтвердили, що молодший iPhone 12 дійсно буде дешевше iPhone 11, але не на 100 доларів, а на 50. Тобто стартувати він буде з 650 доларів.

Нагадаємо, мова про модель iPhone 12 з екраном OLED діагоналлю 5,4 дюйма. Тобто це буде абсолютно нова модель. Прямим наступником iPhone 11 буде iPhone 12 з екраном діагоналлю 6,1 дюйма, і ось він уже не тільки не подешевшає – він буде дорожче. За базову версію проситимуть 750 доларів. Що ж стосується старших iPhone 12 Pro і 12 Pro Max, їх ціни не зміняться: від 1000 і 1100 доларів відповідно.

До слова, з огляду на ціну базового iPhone 12, складно спрогнозувати долю iPhone 11. До 550 доларів він навряд чи подешевшає, а при ціні в 600 доларів для Apple не має особливого сенсу залишати його в лінійці. Тобто може утворитися ситуація, що iPhone XR і iPhone 11 разом зникнуть з асортименту Apple (на багатьох основних ринках), і найдоступнішим сучасним смартфоном якраз стане iPhone 12 в меншій модифікації.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi Note 9 та Note 9 Pro – кращі бюджетні смартфони на сьогодні

В минуле

Poco F2 Pro коштує набагато дорожче свого попередника

В майбутнє

Також буде цікаво