Новини

Після оновлення, власників Xiaomi Mi 9T чекає тільки розчарування

Нещодавно Xiaomi почала оновлювати торішній Mi 9T до Android 10. Спочатку власники смартфона були раді довгоочікуваному апдейту, але через деякий час почали з’являтися повідомлення про проблеми з новою прошивкою. Користувачі вже почали ділитися один з одним способами їх вирішення.


Xiaomi Mi 9T Pro

Після установки оновлення MIUI до версії 11.0.4.0, що включає Android 10 та січневий патч безпеки, власники Xiaomi Mi 9T стали помічати, що їх смартфони занадто швидко розряджаються. Користувачі пишуть, що при покупці пристрою в червні він працював близько 9-10 годин, а після оновлення цей показник в кращому випадку становить 6-7 годин.

Згідно зі звітом в налаштуваннях, найбільш «ненажерливим» процесом є сама операційна система. У деяких випадках вона споживає понад 30% заряду, що надзвичайно багато.

Деякі користувачі рекомендують очищати кеш всіх додатків, відключати автозапуск програм, обмежувати їх роботу у фоновому режимі та час від часу перезавантажувати смартфон. Втім, допомагають ці поради далеко не всім:

«Я очистив кеш всіх своїх додатків, відключив автозапуск, відключив запуск камери кнопкою живлення та перезавантажив пристрій. За 24 хвилин використання смартфона заряд з 100% опустився до 87%. Я нічого не робив, тільки дивився YouTube»

– пише один з власників Xiaomi Mi 9T.

Хтось рекомендує зробити повне скидання до заводських налаштувань, але і цей метод не завжди працює. Ймовірно, власникам Xiaomi Mi 9T варто чекати наступного оновлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button