SoftnewsНовини

Google вкотре вдосконалила популярний відео-аудіочат

Додаток для відеочату Google Duo було презентовано близько чотирьох років тому. Компанія Google продовжує розширювати перелік його можливість, випустивши чергове оновлення для смартфонів, які працюють під управлінням операційної системи Android.


Google Duo дозволяє здійснювати голосові виклики, здійснювати відеодзвінки, а також відправляти записані повідомлення (аудіо або відео). Google вирішила, що у користувачів Google Duo не завжди є можливість прослухати або переглянути повідомлення. Для цього була запущена нова функція під назвою «Нотатки» (Notes).

Google Duo

В меню запису з’явилася нова вкладка «Нотатки», при натисканні на яку ви отримуєте можливість написати щось або намалювати і відправити адресату. Як і у випадку з аудіо та відео, термін дії заміток закінчується через 24 години.

Google активно працює над поліпшенням функціональності Duo. Не так давно користувачі отримали можливість дзвонити друзям в Duo, маючи тільки адресу електронної пошти (номер телефону не потрібно). Google Duo підтримує наскрізне шифрування повідомлень на iOS та Android.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button