Новини

Коронавірусом можна заразитись через посилки з Китаю? Відповідь експерта

Весь світ з завмиранням стежить за спалахом коронавірусу в Китаї. Також у більшості українців, які купують товари з Піднебесної, виникло запитання, а чи безпечні такі посилки і чи не приїде разом з ними смертельний “сюрприз”? Давайте спробуємо відповісти на це запитання.


Що таке коронавірус, та чим він небезпечний?

Китай бореться зі спалахом смертельно небезпечного нового штаму коронавіруса, який був названий “2019 nCoV”. За офіційними даними, заразилися майже 2 тис осіб. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 56 летальних випадків. Епіцентр вірусу знаходиться в місті Ухань. Всього ж випадки захворювання виявлені в різних провінціях КНР, в тому числі в таких великих містах як Пекін, Шанхай і Гонконг.

Вірус вже вибрався за межі Китаю. Перші випадки були зареєстровані в Таїланді, Південній Кореї, Японії, Тайвані, США, Австралії, Сінгапурі, Канаді, В’єтнамі та Франції. Першими хворими за кордоном були китайські туристи або люди, нещодавно відвідали Ухань. Також була підтверджена перша смерть за межами епіцентру спалаху коронавіруса.

Які симптоми хвороби

За даними ВООЗ, новий коронавірус викликає лихоманку, втому, біль в горлі і сухий кашель на ранніх стадіях захворювання. У міру прогресування вірусу, у пацієнтів можуть виникнути проблеми з диханням.

Але такі симптоми характерні майже для всіх респіраторних захворювань, що робить виявлення нового коронавируса досить складним.

Чи можна заразитись короновірусом через посилку з Китаю?

Поки що точної відповіді в цьому питанні немає, але Всесвітня організація охорони здоров’я наразі не вводить ніяких заборон для переміщення товарів через кордони і міжнародної торгівлі.

Укрпошта стежить за ситуацією і перебуває на постійному зв’язку із Міністерством охорони здоров‘я в Україні та нашими партнерами в Китаї.

Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button