Новини

В Apple розповіли, які смартфони оновляться до iOS 14

Задовго до презентації нових смартфонів та планшетів Apple в мережу витекла інформація і про наступну версію прошивки для «яблучних» пристроїв.

Як стверджують мережеві інформатори, в цьому році корпорація відійде від сформованої традиції та розширить дорожню карту апдейтів на одне покоління фірмових смартфонів.

iOS 14

За даними джерел мережі, підтримку iOS 14 отримають не тільки нові моделі смартфонів компанії, але й «старички» iPhone SE та iPhone 6s. З чуток, відповідним оновленням прошивки також обзаведуться всі інші пристрої, презентовані пізніше зазначених моделей. Підтримку iOS 14 також отримають всі моделі iPhone 2020 року.

У лінійці планшетів iPad, за даними джерела, без апдейта залишаться iPad mini 4, представлений ще в 2015-му, та iPad Air 2, анонс якого відбувся роком раніше.

Apple Apple

Варто відзначити, що дана інформація ще не має офіційного підтвердження. Наприклад, минулорічний витік про сумісність гаджетів Apple з iOS 13 виявився вірним для iPhone 5s і iPhone 6, але в той раз інсайдери помилилися в прогнозах щодо iPhone 6s і SE.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button