Новини

Функції iPhone тепер доступні на Android

Відомості про те, що компанія Google працює над технологією, яка стане аналогом AirDrop для Android, з’явилися ще влітку минулого року. Тепер технологія доведена до розуму та готова до швидкого впровадження.

Google запозичила у iPhone функцію

Раніше вона згадувалася як Fast Share, однак фінальною назвою стало Nearby Sharing. Тематичний ресурс XDA Developers опублікував відеоролик з живою демонстрацією передачі фото та відео між Pixel 2 XL і Pixel 4 за допомогою Nearby Sharing. 

Nearby Sharing позбулася багатьох незручних особливостей попередника, які не дозволили свого часу функції Android Beam стати популярною. Працює технологія в точності, як AirDrop. 

Використання стало простішим та зручнішим. Початкове підключення пристроїв виконується з використанням Bluetooth, а не NFC. В результаті, немає потреби розміщувати смартфони максимально близько, щоб почати процес передачі даних. Як зазначає автор ролика, передача здійснюється швидко, оскільки використовується Wi-Fi.  

[adsforwp id=”10622″]

Nearby Sharing включається в швидкому меню налаштувань Android. Передати файл можна через стандартне меню «поділитися», доступне в більшості додатків. Коло користувачів, яким дозволено відправляти вам файли, можна обмежити. 

Офіційний дебют нової функції Android можна очікувати на конференції Google I / O 2020 в травні або навіть раніше. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button