Redmi Note 8T
Обговорення

Відмінно зарекомендувавший себе мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) на своїй сторінці повідомив про швидкий вихід нової версії смартфона Redmi Note 8T.


Смартфон Redmi Note 8 був представлений в Китаї наприкінці серпня. Redmi Note 8 і інші моделі цієї лінійки (Redmi Note 8T і Redmi Note 8 Pro) стали справжніми хітами продажів.

Спочатку покупцям запропонували версії з 4 ГБ оперативної і 64 ГБ флеш-пам’яті, з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ флеш-пам’яті, а також з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті. Тепер же до виходу готується версія, яка оснащена 8 ГБ оперативної і 256 ГБ флеш-пам’яті.

Redmi Note 8 отримав Snapdragon 665, діагональ екрану склала 6,3 дюйма. В основній камері встановлені датчики зображення роздільною здатністю 48, 8, 2 і 2 Мп. Фронтальна камера має розширення 13 Мп.

Ємність акумуляторної батареї становить 4000 мА · год, є підтримка швидкої зарядки потужністю 18 Вт. Головним мінусом даної моделі є відсутній модуля для безконтактних платежів NFC.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Приват изменил правила работы всех банкоматов с 1 января

В минуле

Sony PlayStation 5 можна буде купити через два місяці: ціна

В майбутнє

Також буде цікаво