Новини

Сьогодні творінню Стіва Джобса виповнилось 36 років

Сьогодні виповнилося рівно 36 років з того дня, коли легендарний співзасновник та генеральний директор компанії Apple Стів Джобс (Steve Jobs) презентував перший комп’ютер Macintosh.


Apple Macintosh

За сьогоднішніми мірками специфікації системи звучать зовсім скромно. Вона була побудована на процесорі Motorola 68000, який працював на частоті 8 МГц, в розпорядженні якого було 128 КБ оперативної пам’яті. Дискова підсистема була представлена ​​дисководом, розрахованим на дискети формату 3,5 дюйма. Всі компоненти комп’ютера були поміщені в загальний корпус з монітором на монохромному кінескопі розміром 9 дюймів по діагоналі. Така машина коштувала 2495 доларів.

У рекламі Apple Macintosh наголос був зроблений на простоту використання, обумовлену наявністю графічного інтерфейсу та миші. Подальша історія розвитку галузі показала, що ставка на цей фактор повністю виправдала себе.

За Macintosh пішли інші моделі лінійки, потім комп’ютери Apple перейшли на процесори PowerPC, а пізніше – на процесори Intel. Зараз в сімейство персональних комп’ютерів Apple входять ноутбуки, міні-ПК, ПК моноблочного компонування та робочі станції.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button