Xiaomi захоплює ринок 5G смартфонів у Європі

Зараз на головній

Фінансовий директор Xiaomi Чу Шоу Чжі (Chew Shou Zhi) дав інтерв’ю виданню Bloomberg, в якому розкрив деякі подробиці про майбутні плани компанії в європейському регіоні.


Спочатку він підтвердив, що компанія планує активно розвивати ринок 5G в Китаї у році, що наступив. Але більш цікавим стала заява про те, що Xiaomi має намір підкорити ринок Західної Європи.

Чу Шоу Чжі заявив, що компанія вже досягла величезних успіхів в Західній Європі, ставши четвертим за величиною постачальником смартфонів в цьому регіоні. При цьому успіх компанії визначається не тільки смартфонами, оскільки Xiaomi завоювала значну частку ринку носимих пристроїв, займаючи друге місце в регіоні.

[adsforwp id=”10622″]

Xiaomi

Цікаво те, що Xiaomi є найбільшим постачальником електричних скутерів в Західній Європі, які вже зайняли більше 70% ринку в багатьох країнах європейського регіону. Фінансовий директор Xiaomi додав, що компанія наростила продажі на 90% за останній рік.

На питання про те, чи планує Xiaomi презентувати 5G-смартфони в США, Чу Шоу Чжі заявив, що американським фанатам, ймовірно, доведеться почекати.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей