Новини

Xiaomi захоплює ринок 5G смартфонів у Європі

Обговорення
Mi-Credit

Фінансовий директор Xiaomi Чу Шоу Чжі (Chew Shou Zhi) дав інтерв’ю виданню Bloomberg, в якому розкрив деякі подробиці про майбутні плани компанії в європейському регіоні.


Спочатку він підтвердив, що компанія планує активно розвивати ринок 5G в Китаї у році, що наступив. Але більш цікавим стала заява про те, що Xiaomi має намір підкорити ринок Західної Європи.

Чу Шоу Чжі заявив, що компанія вже досягла величезних успіхів в Західній Європі, ставши четвертим за величиною постачальником смартфонів в цьому регіоні. При цьому успіх компанії визначається не тільки смартфонами, оскільки Xiaomi завоювала значну частку ринку носимих пристроїв, займаючи друге місце в регіоні.

Xiaomi

Цікаво те, що Xiaomi є найбільшим постачальником електричних скутерів в Західній Європі, які вже зайняли більше 70% ринку в багатьох країнах європейського регіону. Фінансовий директор Xiaomi додав, що компанія наростила продажі на 90% за останній рік.

На питання про те, чи планує Xiaomi презентувати 5G-смартфони в США, Чу Шоу Чжі заявив, що американським фанатам, ймовірно, доведеться почекати.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’явились нові факти у справі взлому телефону засновника Amazon

В минуле

Колонка JBL суттєво зменшилась в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво