Новини

Бігти за новим ПК з Windows 10 після “смерті” Windows 7? Думка експерта

14 січня 2020 року Microsoft офіційно припинилася підтримка операційної системи Windows 7. Ті користувачі, чиї комп’ютери не «тягнуть» «десятку», опинилися в непростій ситуації. Експерт роз’яснив, чи слід бігти і оновлювати «залізо» зі страху перед відсутністю оновлень безпеки.


На питання про припинення підтримки «сімки» відповів шеф-аналітик компанії TeleTrade Петро Пушкарьов. Він пояснив, що обслуговування операційної системи довше десяти років стає для компанії-розробника нерентабельним. Крім того, у більшості користувачів, як правило, вже встановлена ​​більш свіжа версія, тому логічніше спрямувати кошти на підтримку нових технологій.

[adsforwp id=”10622″]

Експерт вважає, що якщо користувач не відразу перейде на Windows 10 з «сімки», то нічого страшного не станеться.

«” Кінця світу “не буде, просто перестануть приходити необхідні оновлення, і техніка буде куди більш беззахисна перед обличчям вірусної небезпеки … Але якщо користувач акуратний і намагається не заводити в інтернеті” зв’язків “з сумнівними сайтами, не качає піратських продуктів, то і на старій операційці техніка цілком може прослужити ще кілька років» , – заявив Пушкарьов.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button