Softnews

Можна втратити не тільки гроші: які дані не слід зберігати на смартфоні

У сучасну цифрову епоху захист особистої інформації має вирішальне значення, оскільки збирати компрометуючі дані про людей стає дедалі легше. Важливо зберігати конфіденційну інформацію надійно, або подумки, або на знімних пристроях, які надійно зберігаються.

Будьте обережні з додатками, які запитують доступ до ваших контактів та особистих повідомлень. Хоча надійні додатки від перевірених постачальників можуть бути безпечнішими, їх слід використовувати лише тоді, коли ви повністю їм довіряєте.

Пам’ятайте про ризики, пов’язані з отриманням доступу до ваших контактів вірусами або шкідливими програмами. Такі вторгнення можуть призвести до сканування інформації, прикріпленої до ваших повідомлень, що становить значну загрозу вашій конфіденційності.

Також життєво важливо захищати фінансові дані, такі як паролі до онлайн-банкінгу та номери кредитних карток. Вони є основними цілями для кіберзлочинців. Регулярне оновлення та видалення такої конфіденційної інформації може знизити ризик фінансового шахрайства.

Крім того, утримайтеся від зберігання приватних фотографій на електронних пристроях. Знаменитості часто стають об’єктами шантажу з боку шахраїв, які використовують такі фото, що призводить до великих викупів, аби запобігти публічному викриттю. Це підкреслює важливість ретельного управління зберіганням особистого та потенційно компрометуючого контенту.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button