Новини

Безпровідні навушники Philips отримали досі небачений функціонал

Ресурс Techpowerup повідомляє, що почалися продажі бездротових навушників Philips TAPH805BK з функцією активного шумозаглушення. Навушники коштують 200 доларів, забезпечуючи «неперевершену якість прослуховування».


Philips TAPH805BK

У навушниках закритого типу використовуються 40-міліметрові динамічні випромінювачі. Діапазон відтворюваних частот заявлений рівним 7-40 000 Гц, імпеданс дорівнює 16 Ом. Для підключення до джерела використовується інтерфейс Bluetooth 5.0. Радіус зв’язку становить 10 м. Підтримуються профілі A2DP, AVRCP, HFP, HSP.

Користувачі можуть регулювати гучність, проводячи пальцем вгору або вниз на сенсорній панелі управління на одній з чаш. Включити і вимкнути активне шумозаглушення, а також вибрати режим, коли стають чутні зовнішні звуки, можна простим натисканням. Навушники можна використовувати як гарнітуру, приймаючи та відхиляючи дзвінки, перемикаючись між двома дзвінками або дзвінком і прослуховуванням музики.

Завдяки вбудованому помічникові Google можна давати команди читання повідомлень під час водіння, управління списками відтворення та користуватися іншими функціями. Щоб активувати помічника, досить покласти руку на чашу.

[adsforwp id=”10622″]

Складна конструкція робить навушники добре придатними для поїздок. У комплект поставки входять USB-кабель, аудіо кабелі, адаптер для літака та чохол.

Без підзарядки навушники працюють до 30 годин. За п’ять хвилин їх можна зарядити на дві години роботи.

Back to top button