Новини

Смартфон з екраном на електронному чорнилі показали на відео

На початку січня китайська компанія Hisense анонсувала першу модель Android-смартфона, з кольоровим екраном на базі електронного чорнила. Через тиждень в мережі з’явився відеоролик з докладною демонстрацією роботи новинки в різних сценаріях використання, включаючи зйомку на основну камеру.

Згідно інформації на відео, зображення на кольоровому E-Ink дисплеї значно відрізняється від звичних користувачам гаджетів з IPS і OLED-матрицями. Хоча картинка виглядає дуже природно, а кожна іконка немов намальована на звичайному аркуші паперу, насиченість кольорів такого дисплея значно скромніша, ніж у мейнстрімових рішеннях.

Автор короткого огляду продемонстрував навігацію по пунктах меню смартфона. З огляду на те, що дисплей пристрою працює на базі технології електронного чорнила, варто відзначити дуже швидке оновлення картинки при зміні вікон порівняно з багатьма монохромними аналогами.

[adsforwp id=”10622″]

Більш того, на Hisense можна навіть запустити додаток «Камера» – видошукач справляється з передачею зображення з об’єктива, хоч і з невисокою частотою оновлення.

З переваг такого дисплея варто відзначити повну відсутність випромінювання в синьому спектрі, що негативно впливає на зір, а також високу енергоефективність.

«Серцем» пристрою став процесор Qualcomm Snapdragon 430 за підтримки 4 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої пам’яті. Вартість новинки і очікуваний старт продажів поки не розкриваються.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button