Новини

Популярний месенджер видалили з Google Play Україна через шпигунство

Магазини Google Play і Apple AppStore заблокували месенджер ToTok. Так вони відреагували на розслідування New York Times про те, що цей додаток є шпигуном, пише Business Insider .


Мессенджер ToTok розробники представляли як простий і надійний спосіб спілкування, включаючи країни, де заблоковані інші популярні сервіси, такі як WhatsApp і Skype. Його випустили кілька місяців тому і завантажили кілька мільйонів користувачів на Близькому Сході, в Європі, Азії, Африці, Північній Америки.

[adsforwp id=”10622″]

Більшість його користувачів знаходяться в Об’єднаних Арабських Еміратах (ОАЕ). Однак ToTok також став одним з найбільш скачуваних програм в США, за даними аналітичного агентства App Annie. Поштовх зростанню ToTok дав китайський гігант електроніки Huawei, схваливши цей додаток.

Газета New York Times, з посиланням на джерела у владі США, назвала месенджер ToTok шпигунським інструментом, запущеним урядом ОАЕ. Газета Times провела власний аналіз, який показав, що програма використовується для масового спостереження за користувачами. За попередньою інформацією, ToTok відстежував розмови користувачів, їх пересування і взаємини між собою.

Google пояснила блокування месенджера тим, що він порушив її політики. Apple повідомила, що займається аналізом додатку. В українських версіях цих магазинів даного додатку вже немає.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button