Новини

Наступного тижня українські канали стануть платними: шахраї працюють на всю

Напередодні кодування супутникового сигналу головних українських каналів, активізувалися інтернет-аферисти. Про це в прес-релізі повідомив оператор супутникового телебачення Viasat.


У компанії заявили, що проти неї посилилася діяльність шахраїв в інтернеті і соціальних мережах. Повідомляється, що співробітники зіткнулися з шахраями, які використовували айдентику, найменування і знаки для товарів і послуг компанії – а саме “Viasat”.

Шахраї під виглядом фірмової брендованої продукції Viasat, продають споживачам через фейковий сайти і фейковий сторінки в соціальних мережах тюнери Т2 (для цифрового ефіру) невідомого виробництва за ціною, що не відповідає ринковим реаліям.

“Провокаційна реклама і привабливо низька ціна викликали ажіотаж серед неуважних читачів Facebook, які звертають увагу на гучні фрази і бюджетні пропозиції”, – говорять в компанії.

Також відзначають, що цю новину підхопила і почала поширювати в Facebook армія користувачів-ботів.

Компанія готує матеріали і планує звернутися з ними до правоохоронних органів. Нагадаємо, що кодування супутникового сигналу українських каналів заплановано на 20 січня 2020 року.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button