Новини

Наступного тижня українські канали стануть платними: шахраї працюють на всю

Обговорення
Супутников ТБ

Напередодні кодування супутникового сигналу головних українських каналів, активізувалися інтернет-аферисти. Про це в прес-релізі повідомив оператор супутникового телебачення Viasat.


У компанії заявили, що проти неї посилилася діяльність шахраїв в інтернеті і соціальних мережах. Повідомляється, що співробітники зіткнулися з шахраями, які використовували айдентику, найменування і знаки для товарів і послуг компанії – а саме “Viasat”.

Шахраї під виглядом фірмової брендованої продукції Viasat, продають споживачам через фейковий сайти і фейковий сторінки в соціальних мережах тюнери Т2 (для цифрового ефіру) невідомого виробництва за ціною, що не відповідає ринковим реаліям.

“Провокаційна реклама і привабливо низька ціна викликали ажіотаж серед неуважних читачів Facebook, які звертають увагу на гучні фрази і бюджетні пропозиції”, – говорять в компанії.

Також відзначають, що цю новину підхопила і почала поширювати в Facebook армія користувачів-ботів.

Компанія готує матеріали і планує звернутися з ними до правоохоронних органів. Нагадаємо, що кодування супутникового сигналу українських каналів заплановано на 20 січня 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Європейці змусять Apple вдосконалити всі моделі iPhone

В минуле

Киевстар запустил самый доступный тариф в своей линейке

В майбутнє

Також буде цікаво