Новини

Apple може не впоратись з вчасним запуском серії iPhone 5G

Тиждень тому ми повідомляли, що нові 5G-смартфони iPhone спочатку обмежаться підтримкою діапазону sub-6GHz, тоді як підтримка діапазону mmWave з’явиться в смартфонах Apple лише в грудні 2020 або січні 2021 року.


Пізніше авторитетний аналітик з продукції Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) заявив, що всі нові iPhone з повноцінною підтримкою 5G будуть запущені в другій половині 2020 року.

iPhone 5G

Куо сказав, що моделі iPhone з підтримкою mmWave будуть доступні на п’яти ринках, включно зі Сполученими Штатами, Канадою, Японією, Кореєю і Великобританією. Варто додати, що Apple може відключити функцію 5G в країнах, які не пропонують послугу 5G або мають мале покриття 5G.

Сьогодні, аналітик уточнив, що Apple продовжує коригувати свої плани по випуску нових смартфонів, однак поставки точно мають початися в кінці третього або на початку четвертого кварталу цього року. Тобто якщо нові смартфони не вийдуть в кінці вересня, як це зазвичай відбувається, то їх варто чекати в жовтні 2020 року.

[adsforwp id=”10622″]

Деякі аналітики не погоджуються з цим графіком, стверджуючи, що моделі з підтримкою mmWave затримаються до січня 2021 року, проте Мінг-Чі Куо стверджує, що все йде за запланованим графіком.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button