Новини

Redmi Note 9 виходить вже зовсім скоро: перші фото

Обговорення
Redmi Note 8

З моменту виходу Redmi Note 8 не минуло й півроку, але в мережі вже активно циркулюють чутки про швидкий вихід його спадкоємця. Черговим підтвердженням цього стала фотографія, на якій імовірно вперше показаний Redmi Note 9. Від попередньої моделі смартфон буде відрізнятися щонайменше зовні.


Джерело фотографії запевняє, що на ній зображений саме майбутній Redmi Note 9. В очі відразу ж впадає головна зовнішня відмінність від попередника – отвір в екрані під фронтальну камеру замість каплевидного вирізу. Цікаво, що розташований він по центру, як в останніх смартфонах від Samsung , тоді як в Redmi K30 і більшості інших новинок отвір знаходиться збоку.

Redmi Note 9

Про технічні характеристики пристрою поки немає ніякої інформації, як про ціну і терміни виходу. Можна згадати, що в січні минулого року вийшов Redmi Note 7, так що є всі шанси скоро побачити і дев’яте покоління.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10: українська ціна новинки та дата релізу

В минуле

Microsoft вирішила більше не оновлювати Windows 10 як це було раніше

В майбутнє

Також буде цікаво