Новини

Компанія Xiaomi переманює кращих управлінців з інших компаній

У Xiaomi, можна сказати, традиція поповнювати на стику років свій керуючий склад. Так, в кінці 2018 року до компанії приєднався нинішній глава бренду Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing), який працював до цього президентом Gionee. В цьому році черга переходити в Xiaomi настала для колишнього віце-президента Lenovo Group Чанга Ченга (Chang Cheng).


Очільник Xiaomi Лей Цзунь (Lei Jun) опублікував в мережі фото, на якому по ліву руку від нього сидить президент компанії Лін Бін (Lin Bin), а по праву – якраз Чанг Ченг. Він приступає до обов’язків на посаді віце-президента Xiaomi Group, відповідального за планування нових смартфонів. Таким чином, за два роки кадровий склад Xiaomi зміцнився двома потужними управлінцями.

Xiaomi

Чанг Ченг почав працювати в Lenovo у 2000 році в якості директора відділу НДДКР ноутбуків, але вже в 2011 році був підвищений до віце-президента Lenovo Group. У 2015 році він став ще і генеральним директором бренду Zuk.

Як пишуть китайські джерела, в Lenovo топ-менеджер відчував дуже великий тиск «з боку бізнесу» (по суті – керівної ланки Lenovo), в результаті чого у нього не залишалося часу на сім’ю. Тому Чанг Ченг 31 грудня заявив про свій вихід з Lenovo. А вже 1 січня він став штатним співробітником Xiaomi. Ймовірно, в останній йому запропонували більш вільний графік. Цікаво, що і з Lenovo зв’язки не розірвані остаточно: Чанг Ченг продовжить працювати в якості консультанта Lenovo Mobile.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button