Новини

Через “війну” з США Huawei галопує випуск власних сервісів та б’є рекорди доходів та продаж

Ерік Ксу (Eric Xu), голова правління Huawei, звернувся з новорічним посланням до працівників компанії, в якому виявилося чимало цікавого. Але найголовніше – дохід Huawei в 2019 році досяг позначки в 122 млрд доларів, і це на 18% більше доходу за попередній рік. Виходить, що санкції, накладені Адміністрацією США спочатку на обладнання для розгортання мереж 5G, а потім і на смартфони (нехай не прямо, а через заборону співпраці Google з Huawei), не працюють?


В якійсь мірі дійсно не працюють. По-перше, обладнання Huawei після численних перевірок допущено для розгортання мереж 5G в Європі, по-друге, не дивлячись на не найкращу ситуацію на ринку, сумарні продажі смартфонів Huawei досягли позначки в 240 млн штук. Для порівняння, за минулий рік їх було продано 206 млн.  

Huawei

Але в Huawei дивляться на ці дані з дуже стриманим оптимізмом.
«Ці цифри нижчі, ніж наші початкові прогнози, але бізнес залишається стабільним, і ми залишаємося сильними перед обличчям випробувань»
зазначають в Huawei.
В наступному році, за словами топ-менеджера, виживання буде першим пріоритетом компанії. Але з такою фінансовою подушкою можна виживати роками, якщо не десятиліттями. До того ж прийнята раніше Huawei ставка на розвиток Huawei Mobile Services (HMS), покликаних замінити Google Mobile Services (GMS), може значно підняти продажі смартфонів Huawei за межами Китаю.
Як ми писали раніше, Huawei вже приступила до публічного бета-тестування HMS в Китаї – і це при тому, що від їх офіційного анонса до початку тестування «на людях» пройшло тільки три місяці. В наступному році HMS повноцінно запрацюють на моделях, які будуть продаватися на зовнішніх ринках. Це теж випливає із заяви Еріка Ксу.
«Створення та розвиток екосистеми HMS є необхідною умовою для продажів смартфонів за кордоном. У 2020 році ми повинні повністю побудувати цю екосистему, підтримати продаж смартфонів за кордоном і сприяти інноваціям партнерів по додатках»
Загалом, в наступному році у Huawei з’явиться реальна можливість відповісти Google, і дуже цікаво буде подивитися, наскільки вдалим виявиться ця відповідь. Якщо HMS будуть прийняті користувачами прихильно, то компанія зможе побити нинішній рекорд продажів. А разом з ним і оновити рекорд по загальному доходу.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button