Новини

Розумний годинник Xiaomi Watch Color отримав надзвичайно “люту” батарею

Обговорення
Xiaomi Watch Color

У мережі продовжують з’являтися деталі про розумний годинник Xiaomi Watch Color, який сьогодні був формально анонсований китайською компанією Xiaomi.


По-перше, топ-менеджер Xiaomi Цюй Хен (Qu Heng) опублікував перше реальне фото розумного годинника, а, по-друге, він повідомив радісні звістки, що стосуються часу роботи годинника без підзарядки.

Xiaomi Watch Color

На фотографії видно, що рівень заряду батареї гаджета становить 65%, що само по собі не говорить нам ні про що. Однак, за словами Цюй Хена, до моменту, коли була зроблена ця фотографія, годинник вже перебував у використанні без підзарядки цілий тиждень. Звичайно, він не уточнює сценарій використання, проте вже зараз можна припустити, що розумний годинник Xiaomi Watch Color зможе працювати до двох тижнів без підзарядки.

Годинник Xiaomi Watch Color отримав чорний корпус і круглий екран з досить вузькою рамкою. За попередніми даними, екран матиме діагональ не менше 1,39 дюйма. На правій стороні знаходяться дві кнопки управління.

Особливістю Xiaomi Watch Color стануть швидкоз’ємні ремінці самих різних кольорів і матеріалів.

Відразу після анонса Xiaomi Watch Color розумний годинник Amazfit GTR впав в ціні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 11 не за горами: систему показали на изображениях

В минуле

Sony PlayStation 4 упадет в цене более чем в два раза

В майбутнє

Також буде цікаво