Новини

Google надасть Android 11 новий метод запису відео

Кількість камер сучасних смартфонів постійно збільшується, як і роздільна здатність їх сенсорів. За цим ростом не завжди встигають розробники програмного забезпечення. Наприклад, деякі обмеження ОС Android щодо запису відео, пов’язані з особливостями вже застарілих стандартів, діють досі. Вихід 11-ї версії «зеленого робота» повинен «прокачати» можливості зйомки нових гаджетів.


Android 11

Максимальний обсяг відеоролика в 4 ГБ був встановлений для Android-смартфонів ще в 2014-му відповідно до обмежень файлової системи старих моделей. До того ж більшість гаджетів того часу були здатні знімати в 4K, що забиває пам’ять пристрою. З появою моделей, оснащених накопичувачами великого обсягу, вирішилась проблема з переповненням сховища, але не з розміром файлів.

Зараз ролики, що займають більше 4 ГБ дискового простору, програмно розбиваються на більш короткі відео. Наприклад, під час запису 4K-відео на Pixel 4 з бітрейтом 48 Мбіт / с чотирьох гігабайт вистачить приблизно на 12 хвилин зйомки, потім камера збереже ролик і почне знімати наступний. В папці DICM відповідно буде зберігатися не один запис, а ціла послідовність файлів.

Отримані записи можна об’єднати в один файл, але для цього необхідно додаткове програмне забезпечення і вміння ним користуватися. Втім, ситуація незабаром може змінитися – за даними учасників спільноти Android Open Source Project (AOSP), в Android 11 Google зніме встановлене раніше обмеження. В результаті максимальний обсяг відео буде обмежений лише вільним об’ємом накопичувача самого пристрою.

Ймовірно новий алгоритм з’явиться в релізній збірці мобільної ОС, поява якої очікується в серпні 2020 року.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button