Новини

Новий стільниковий оператор запустив практично безкоштовний тарифний план

Обговорення
Оператор

Чим частіше оператори зв’язку радують абонентів, тим більше людей захочуть такими стати і користуватися їх послугами на постійній основі. Великих висот в цьому плані цілком може досягти недавно запущений в Україні новий стільниковий оператор, який анонсував  найдешевший в Україні тарифний план, який містить в собі мобільний інтернет, голосовий зв’язок і повідомлення SMS. Головна його особливість, як можна легко зрозуміти, полягає в його вартості.


Так, зокрема, в рамках запущеного тарифу, використовувати який дозволено в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках, модемах та багатьох інших гаджетах, абонент отримує певні набори можливостей, розпоряджатися якими він може на свій власний розсуд, витрачаючи такі на будь-які потреби. Це, поза будь-якими сумнівами, дорогого коштує, тому що виходить, що абонента абсолютно ніяк не обмежують. Клієнт телекомунікаційної компанії, що недавно з’явилася на українському ринку, отримує щомісяця 4 ГБ мобільного інтернету на швидкості до 14 Мбіт / с, 60 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, а також, крім того, 30 повідомлень SMS, відправляти які можна по всій Україні.

оператор

Втім, це далеко не все, що отримує абонент. Справа в тому, що стільниковий оператор Lycamobile, який все це і надає, дозволяє своїм клієнтам здійснювати нескінченно багато голосових дзвінків на будь-які номери всередині його мережі, а також відправляти нескінченно багато повідомлень на такі. На практиці це означає, що з іншими клієнтами цієї телекомунікаційної компанії можна спілкуватися необмежено довго, часто і активно, і за все це не доведеться платити зовсім. Всі можливості, які включені в тариф, повноцінно працюють як в домашньому регіоні, так і за його межами по всій Україні і Європі без роумінгу, тобто можна легко і просто переміщатися по країні, абсолютно ніяк себе не обмежуючи в цьому плані.

мобильный оператор

Все це пропонує тариф «Все в одному XS», за який потрібно платити всього 15 гривень на місяць, тобто за сучасними мірками практично безкоштовно, а підключити його можна і зовсім задарма, просто замовивши сім-карту на сайті компанії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei: раскрыта страшная правда о смартфонах компании

В минуле

Компанія Vivo отримала патент на унікальне розміщення камер в смартфонах

В майбутнє

Також буде цікаво