Новини

Новий флагман від Xiaomi заряджається на 100 % тільки за пів години

Китайський мережевий інформатор Digital, який відмінно себе зарекомендував Chat Station регулярно викладає в соціальну мережу Weibo достовірну інформацію про новинки місцевого виробництва.


Вчора стало відомо, що в лінійці Xiaomi Mi 10 повинні вийти дві моделі: Xiaomi Mi 10 і Xiaomi Mi 10 Pro, які отримають підтримку провідної зарядки потужністю 30 і 66 Вт відповідно.

Проте, тепер з’явилися нові відомості, згідно з якими старша модель в ході внутрішніх випробувань смартфон Xiaomi Mi 10 Pro повністю заряджається приблизно за 35 хвилин. Раніше директор з продуктів Xiaomi Ван Тенг (Wang Teng) підтвердив, що акумулятори для Xiaomi Mi 10 матимуть ємності не менше як 4500 мА • год.

Xiaomi Mi 10 Pro

Те саме джерело надало нові відомості про технологію швидкої бездротової зарядки Xiaomi Mi Charge Turbo потужністю 50 Вт. Він заявив, що в процесі створення відповідних бездротових зарядних пристроїв розробники зіткнулися з певними проблемами. В результаті поява 50-ватних бездротових зарядних пристроїв Xiaomi відбудеться тільки в другій половині наступного року.

Нагадаємо, 30-ватну бездротову зарядку Xiaomi Mi Charge Turbo представили у вересні цього року. Дана технологія дозволяє повністю зарядити акумулятор ємністю 4000 мА • год за 69 хвилин, а за 25 хвилин поповнити його заряд від 0 до 50%.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button