Новини

Як бренди тестують виробництво смартфонів (фото)

Напередодні презентації Reno3 і Reno3 Pro компанія OPPO показала, як вона тестує свої смартфони перед випуском. Це складний і тривалий процес, що складається з безлічі етапів. Компанія провела екскурсію по одному з дев’яти своїх заводів в Шеньчжені, де виготовляється більшість її моделей.


Тест на Падіння з Великої висоти
Тест на падіння з великої висоти
Тест на Падіння з невелікої висоти
Тест на падіння з малої висоти
Тест на скручування
Тест на скручування
Тест на захист від води
Тест на захист від води
Тест кнопки живлення
Тест кнопки живлення
Тест роз'єму для зарядки
Тест роз’єму для зарядки
Тест зарядки акумулятора
Тест зарядки акумулятора
Тест зарядного кабелю
Тест зарядного кабелю

OPPO ретельно підходить до питання якості своєї продукції. На заводі компанії облаштований цілий комплекс, де проходять випробування всі випущені смартфони. Роботизовані “руки” кидають і згинають пристрої. Всі кнопки натискаються тисячі разів, щоб фахівці могли переконатися в їх довговічності. З цією ж метою в роз’єм для зарядки багато разів вставляється кабель. Останній також тестується на міцність, довговічність і безпеку.

В кінці виробничого процесу смартфони відправляються в два приміщення. Перше повністю виконано з металу, за рахунок чого воно відбиває радіохвилі – це робиться для перевірки середнього випромінювання пристроїв, щоб переконатися в їх безпеці для людини. Друга кімната абсолютно темна й імітує використання телефону в нескінченному просторі без будь-яких невидимих ​​перешкод. Це дозволяє оцінити можливості всіх бездротових інтерфейсів.

Всі тести проводяться з метою переконатися, що смартфони працюють як належить і здатні витримати навантаження щоденного використання.

Відзначимо, що відразу три смартфона OPPO увійшли в десятку найбільш продаваних в третьому кварталі 2019 року.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button