Новини

Українців чекають перебої у роботі 4G інтернету

У 2020 році мобільні оператори почнуть запускати 4G в діапазоні 900 МГц і ринок пройде через турбулентність. Про це на прес-конференції заявив президент «Київстар» Олександр Комаров, передає видання  Mind.


«У другій половині наступного року весь ринок пройде через певну турбулентність. Вона буде пов’язана с масштабним рефармінгом (спрощено – обміном радіочастотами і переналаштуванням/заміною обладнання. – Mind)», – сказав він.

Топ-менеджер пояснив, що рефармінг буде проходити поступово по регіонах. Оператор не створить проблем у всій країні.

Аналогічні тимчасові незручності абоненти вже переживали в 2018 році.

[adsforwp id=”10622″]

«Тоді ми отримали безліч запитів з приводу якості. Вони були пов’язані із рефармінгом в діапазоні 1800 МГц. Оператори вивільняли частоти для дата-послуг, відповідно, зменшувалася ширина смуги для голосу. Щось схоже ми маємо пройти в діапазоні 900 МГц», – попереджає Олександр Комаров.

Зараз «Київстар» покрив 4G 9485 населених пунктів. Зв’язок четвертого покоління доступний 74% населення України. Ним користуються 9 млн абонентів «Київстар». Щомісяця 4G-абоненти абоненти споживають 8,2 Гб. «Поїдання» трафіку 3G-користувачами набагато нижче: в середньому 3,8 Гб на місяць. Оператор інвестував у 3G та 4G 25 млрд грн.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button