Новини

Названо смартфони, які найбільше шкодять здоров’ю

Лабораторія Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) провела дослідження, яке підтверджує, що деякі мобільні телефони компаній Samsung і Apple перевищують межі, встановлені в країні. Після чого американська юридична фірма FeganScott вирішила подати до суду на виробників за «загрозу здоров’ю споживачів».


Бет Феган (Beth Fegan), старший менеджер FeganScott, заявила, що виробники повинні нести відповідальність за подібні дії.

Смартфони Apple і Samsung змінили наш спосіб життя. Дорослі, підлітки і діти прокидаються, щоб перевірити свою електронну пошту або пограти в ігри, а також виконати робочі або шкільні вправи на своїх смартфонах. Вони носять ці пристрої в своїх кишенях протягом дня і буквально засипають з ними в своїх ліжках. Власники смартфонів по всій країні заслуговують того, щоб знати, що рівні радіочастотного випромінювання від смартфонів при дотику до шкіри або при використанні близько до тіла можуть бути небезпечними.

Бет Феган

Зокрема, дослідження було зосереджено на наступних моделях: iPhone 7 Plus, iPhone 8 і iPhone XR, а також Samsung Galaxy S8, Galaxy S9 і Galaxy S10. iPhone 8 перевищив встановлений ліміт в п’ять разів. А Samsung Galaxy S8 показав в три рази більший рівень випромінювання, ніж допускається.

Виробники запевняють, що їх смартфони є безпечними. Це не так. Незалежні виміри підтверджують, що рівні радіочастотного випромінювання значно перевищують федеральний межа впливу. Іноді перевищуючи його на 500%. Споживачі повинні знати правду.

Бет Феган

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button