Новини

Рекордний зум в смартфоні запропонує новий флагман від Samsung

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, знову розповів подробиці про камери Samsung Galaxy S11.


Відповідно до твердження популярного інсайдера, вся лінійка нових флагманських смартфонів Samsung Galaxy S11 отримає унікальний телеоб’єктив. Якщо говорити більш конкретно, то Ice Universe наполягає на наявності в камерах Samsung Galaxy S11, S11e і S11 + телеоб’єктива роздільною здатністю не менше 48 Мп.

Цей модуль повинен забезпечити камері смартфонів рекордний зум, тільки на даній стадії поки що складно сказати, про які саме значенні йдеться.

Samsung інвестує в мікросхеми пам'яті

Як уже повідомлялося раніше, в стандартній версії Samsung Galaxy S11 буде використовуватися головний 108-мегапіксельний датчик зображення Samsung ISOCELL Bright HMX, який дебютував на ринку в смартфоні Xiaomi Mi CC9 Pro або Xiaomi Mi Note 10.

Для Samsung Galaxy S11 + створений ексклюзивний датчик зображення розробки Samsung. Його роздільна здатність складе 108 Мп, а оптичний формат буде дорівнює 1/1,3 дюйма. Цей спеціальний датчик зображення має назву Samsung ISOCELL Bright HM1. Він отримав більш досконалу технологію Nonacell, яка перевершує технологію Tetracell, реалізовану в датчику Samsung ISOCELL Bright HMX.

Samsung Galaxy S11 презентують 18 лютого наступного року.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button