Новини

2000 співробітників Xiaomi працюватимуть над Big Data та штучним інтелектом

Обговорення
Xiaomi
Xiaomi

В кінці листопада компанія Xiaomi розпочала будівництво нової штаб-квартири в місті Ухань, розташованому в центральній китайській провінції Хубей.


На той момент планувалося, що на будівництво нової штаб-квартири піде два-три роки, однак 18 грудня цього року, тобто сьогодні, компанія Xiaomi офіційно відкрила новий офіс, який стане новим центром досліджень і розробок в області штучного інтелекту, хмарних обчислень і великих даних. На церемонії був присутній лідер компанії Лей Цзюнь (Lei Jun).

Загальна площа нової штаб-квартири Xiaomi в Ухані становить близько 52 000 квадратних метрів, в новому офісі можуть розміститись до 3000 співробітників. Раніше Лей Цзюнь розкрив інформацію, що собівартість нової штаб-квартири склала приблизно 1,5 млрд. доларів США. Важливо відзначити, що компанія набрала близько 2000 нових співробітників, з яких 80% виявилися місцевими жителями.

Нова штаб-квартира Xiaomi

Нова штаб-квартира Xiaomi

Штаб-квартира Xiaomi в Ухані є другим центром досліджень і розробок в сфері штучного інтелекту компанії.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Нові флагмани від Huawei: “плюс” Android 10, “мінус” Google-сервіси

В минуле

Redmi готує вихід бюджетника на базі MediaTek Helio G70 та з 64 ГБ флеш-пам’яті

В майбутнє

Також буде цікаво