Статті

Як вигідно купити комп’ютерну техніку й аксесуари: корисні поради та лайфхаки

Техніка для дому, електроніка та різні аксесуари це те, що час від часу потрібно кожній дорослій людині. На жаль, це не зовсім дешеві покупки, тож кожен хоче зекономити і при цьому не ризикувати якістю. Ми дамо кілька рекомендацій, які можуть бути цікавими тим, хто якраз планує оновити дещо з електроніки. По-перше, рекомендуємо шукати для таких цілей оптовий інтернет магазин електроніки, оптом завжди дешевше. А, по-друге, не забувати про певні лайфхаки, про котрі й поговоримо далі в тексті.

Є мінімум три корисні рекомендації, які допоможуть зекономити

Продавці даної категорії товару керуються певними правилами, і той хто уважний, точно підмітив цікаву тенденцію. Ціни зазвичай найнижчі в наступних випадках:

  1. Святкові дні та вихідні. Спробуйте поцікавитись річчю, яку ви шукаєте, у вихідні або святкові дні. Переважно в цей період продавці влаштовують цікаві акції, розпродажі та інші заманливі пропозиції. Серед таких днів може бути День Незалежності чи, наприклад, Новий рік або й звичайна неділя. Інколи зекономити можна й до 50%.
  2. Кінець місяця. Дуже багато магазині мають певний план продаж, і якщо його не вдається досягти протягом місяця, то наприкінці магазини влаштовують акції та розпродажі. Це гарна можливість придбати потрібну річ за нижчою ціною.
  3. Вихід нової моделі. Якщо ви хочете купити смартфон, чи телевізор або, наприклад, ноутбук, то поцікавтесь чи не планує даний виробник випускати найближчим часом оновлену модель. Якщо так, то дочекайтесь цього моменту. Старі моделі знизяться в ціні на кілька відсотків.

Ну і звісно ж не варто забувати про оптову торгівлю. Техніка та електроніка оптом — це поширене явище і так дійсно можна суттєво зекономити.

Техногід

Кому вигідно купувати техніку оптом?

Звісно не кожен готовий скористуватися оптовою торгівлею, адже не всім потрібно одразу кілька ноутбуків чи комплектуючих до них. Але все ж, є кілька категорій людей, які залюбки користуються такою чудовою нагодою суттєво зекономити.

  • офіси та компанії. Звісно, якщо потрібно купити одразу кілька одиниць однієї і тієї ж техніки, то найкраще звернутись до оптового продавця;
  • навчальні заклади, та інші організації. Зараз школи облаштовують повноцінними комп’ютерними класами, в кожному класі є проектор, та купу різних гаджетів. Найкраще закуповувати їх оптом у спеціальних магазинах;
  • компанії друзів, яким потрібна одна і та сама річ. Наприклад, є підприємці, які продають аксесуари для смартфонів оптом. Це те, що потрібно всім і якщо робити закупівлю спільно скинувшись коштами, то виходить суттєво дешевше.

Крім цього, оптовими закупівлями нерідко користуються такі собі підприємці-посередники, які закуповуючи дрібні аксесуари та комп’ютерну техніку оптом потім перепродують її за вищою ціною.

Ба більше під оптовий продаж підпадає не лише електроніка. Є безліч магазинів, як, наприклад, “Техно Гід”, де оптом можна купити аксесуари для автомобілів, садовий інвентар, спортивні товари, масажери, тобто безліч всього корисного, що завжди пригодиться вдома.  


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button