Новини

Facebook стежить за вами, навіть якщо ви йому заборонили

У листі сенаторам США Facebook підтвердив, що може визначити знаходження користувачів, навіть якщо вони заборонять таку можливість. Компанія розкрила способи, як вона це робить, пише Channel News Asia.


Facebook вдається визначити місце розташування користувача за підказками, які він залишає. Це, наприклад, GPS-координати в завантажених їм фотографіях або повідомлення друзям про те в якому він зараз місці. Користувачі також діляться адресою доставки покупок. Додаткову інформацію про місце перебування користувача дає його поточна IP-адреса.

«Можливості вийти немає. Немає контролю за своєю персональною інформацією, – відреагував сенатор Джош Хоулі в своєму твіттері. – Це великий ТехноГігант. І тому Конгрес повинен вжити заходів ».

Соціальна мережа розповіла про стеження за координатами користувачів у відповідь на запит двох сенаторів США. Можливість відстежувати стан людей, навіть якщо вони заборонили в настройках це робити, дозволяє поліпшити рекламні пропозиції і боротьбу з хакерами. Наприклад, якщо користувач живе в Європі, а в його аккаунт входять з Африки – це може свідчити про злом аккаунта.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button