Новини

Названо головного аутсайдера 2019 року серед камерафонів

В цьому році в індустрії смартфонів спостерігалася активна адаптація підекранних датчиків зображення і подальше поліпшення можливостей камер мобільних пристроїв. Зокрема, нічний режим зйомки з’явився навіть у відносно недорогих смартфонах.


Однак флагман Nokia 9 PureView від HMD Global, який першим на ринку отримав п’ятимодульну камеру і позиціонується як флагманський смартфон компанії, не підтримує нічний режим.

Заступник генерального директора HMD Global Юхо Сарвікас (Juho Sarvikas) відповів на запитання одного з користувачів про те, чому розробники до сих пір не випустили відповідне оновлення. Він пояснив, що при створенні цього смартфона компанія використовувала технологію Light, в зв’язку з чим вносити будь-які зміни в роботу камери телефону дуже складно.

Nokia 9 PureView
Nokia 9 PureView

Він уточнив, що з-за цієї особливості камери вони не можуть використовувати «алгоритм слабкої освітленості» поверх алгоритму компанії Light, який вже є в системі. Він порадив тим, кого не задовольняють знімки в форматі JPEG, спробувати зберегти їх в DNG (RAW) і підправити параметри в Lightroom.

Наступник Nokia 9 PureView очікується в наступному році.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button