Новини

Фото Samsung Galaxy S11 і версії Plus розкрило нові деталі про смартфони

Обговорення
Samsung Galaxy S11

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe продовжує підтверджувати, що у нього є ексклюзивні джерела у відділі розробок південнокорейської компанії Samsung і ланцюжку поставок комплектуючих для смартфонів Galaxy.


Цього разу він опублікував реальну фотографію, на якій вперше показані захисні скельця для смартфонів Samsung Galaxy S11 і Galaxy S11 +. До цього нам демонстрували тільки задні панелі та незвичайні камери нових смартфонів.

Судячи з цих фотографій, екрани смартфонів не мають рамок з лівої і правої сторін, де вони зігнуті звичним для даної лінійки пристроїв чином.

Samsung Galaxy S11 і Samsung Galaxy S11+

Вид спереду Samsung Galaxy S11 і Samsung Galaxy S11+

Верхня і нижня рамки екранів цих смартфонів є дуже вузькими. Отвори під фронтальну камеру, яка має бути врізана в центральну верхню частину екрану, немає, тому скло буде просто накривати камеру, захищаючи і її від механічних пошкоджень.

Вчора було опубліковано перше офіційне зображення Samsung Galaxy S11 +, на якому нам показали частину камери нового смартфона.

Офіційний анонс лінійки Samsung Galaxy S11 очікується 18 лютого в Сан-Франциско.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei знову підкорює DxOMark: тепер “витягує” програмне забезпечення

В минуле

800 хвилин на місяць: новий тариф від нового мобільного оператора

В майбутнє

Також буде цікаво