Новини

Windows 10 помилково отримала нове оновлення

У жовтні компанія Microsoft випустила патч KB4523786, який помилково був встановлений на різні редакції системи, хоча призначався лише для корпоративних. Цей патч виправляв проблеми в Windows Autopilot. В інших версіях він просто нічого не міняв.


Тепер же в Редмонді знову помилково запустили оновлення для всіх. Це пакет KB4532441 для тієї ж системи Autopilot в Windows 10. У компанії вже відреагували і видалили оновлення, а також заявили, що його установка не вплине на користувачів. По суті, єдиним неприємним моментом було те, що оновлення «висіло» в Центрі оновлень навіть після його установки.

У корпорації уточнили, що коли організація реєструє або налаштовує пристрій для розгортання Windows Autopilot, система автоматично оновлює додаток до останньої версії.

Таким чином, компанія явно не винесла уроки з попередніх проблем і не змінила методику тестування, а також відстеження коректності оновлень. Але Windows використовує більшість звичайних і корпоративних користувачів в світі, так що особливої ​​альтернативи просто немає.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button