Новини

Android 11 отримав функцію, про яку раніше могли тільки мріяти

Американська корпорація Google ось вже як більш ніж 12 років займається створенням і випуском на ринок різних версій операційної системи Android. З кожним роком ця платформа для комп’ютерів, смартфонів і планшетів стає все краще, причому не тільки по частині стабільності, захищеності і зовнішнього вигляду, але і з багатьох інших аспектів, в тому числі за функціональними можливостями і всьому подібному. Сьогодні, 12 грудня 2019 року, сталося те, чого ніхто не очікував. В руки розробників з форуму XDA потрапила свіжа збірка Android 11 від «пошукового гіганта», в якій незалежні ентузіасти помітили вкрай важливе і корисною нововведення, яке представляє з себе справжнісіньку вкрай корисну у всіх відносинах функцію, користь від якої зовсім точно оцінять абсолютно всі.


Так, зокрема, американська корпорація Google вважає за необхідне додати в свою нову операційну систему спеціальну просунуту систему, при якій всі оновлення будуть встановлюватися непомітно для користувача. В даний час це відбувається лише на телефонах з лінійки Pixel, але з релізом Android 11 принцип роботи такої можливості зміниться, торкнувшись всі смартфони в світі. Простіше кажучи, гаджети від будь-яких брендів зможуть оновлюватися у фоновому режимі, а власникові телефону не доведеться його навіть перезавантажувати, тому що весь цей процес виявиться повною мірою автоматизований. Ще не так давно про щось подібне можна було лише мріяти, поки така «фішка» не стала однією з головних особливостей модельного ряду Pixel.

Android 11

Процес установки оновлень виявиться повністю автоматизованим, тобто власникам смартфона не доведеться робити зовсім нічого для того, щоб апдейт встановився на його телефон. Поки що невідомо, чи буде таке нововведення стосуватимуться великих оновлень, але невеликі вагою до 100 МБ, в тому числі патчі для системи захисту, гарантовано будуть встановлюватися автоматично. Звичайно, під час налаштування Android 11 у користувача спитають, чи хоче він щоб його смартфон оновлювався до свіжих версій ОС автоматично, або ж питав про це кожен раз. При успішному оновленні телефону, останній відобразить спеціальне повідомлення, яке лише повідомить про те, що новітнє програмне забезпечення на мобільний пристрій успішно встановлено.

Android 11

Така «фішка», поза будь-якими сумнівами, прийдеться всім користувачам до смаку, тому що вона спростить процес оновлення смартфонів, планшетів та інших електронних пристроїв до максимуму. Компанія Google, поза будь-якими сумнівами, сама розповість про таке корисне нововведення в Android 11, коли вона проведе презентацію цієї операційної системи. Остання відбудеться вже в травні 2020 року, тобто чекати залишилося вкрай мало. Незадовго до анонса нової ОС для смартфонів і планшетів, випустять її ранню тестову версію, де майже напевно вже буде таке нововведення, будучи доступним для використання в повній мірі. Що стосується релізу фінальної версії даної платформи, то такий трапиться тільки в серпні-вересні.

Читайте GSMinfo в Google NewsНаші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter
Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button