Новини

Товари з Aliexpress можна буде отримати за 1-2 дні

Обговорення
AliExpress

На сайті Aliexpress в фільтрі за категоріями товарів з’явилася можливість вибирати країну доставки, серед них вказана і Україна, повідомляє Ain.ua.


Україна як варіант доставки з’явилася і в картках деяких товарів, але ця кнопка – поки не доступна.

Можу припустити, що це поки не склад в Україні, а місцевий торговець і / або дилер китайського торговця, який постачає цей товар“, – коментує ситуацію Сергій Арабаджи, засновник сервісу Hotline.

Aliexpress

На його думку, експансія китайського ecommerce на український ринок буде тривати, і це погано позначиться на місцевих підприємцях. За його  даними , китайські онлайн-компанії отримують близько $ 100 млн з українського ринку щорічно.

У компанії Укрпошта, яка співпрацює з Поштою Китаю по доставці товарів з китайських інтернет-магазинів в Україні, навпаки, вважають, що така експансія позитивно вплине на ринок.

З приводу доставки з України в компанії відзначили: “Ця функція має локальний характер і працює для приватних підприємців, які зареєстровані на платформі і мають свій невеликий склад в Україні“. Також поява більшої кількості складів дозволить скоротити час доставки з 2-3 тижнів до 1-2 днів.

Також, в компанії додали, що Укрпошта зацікавлена в тому, щоб у Aliexpress було представництво в Україні. Тут є  великий попит  на товари з Китаю та це дозволило б українцям швидше отримувати замовлення.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 4 вдвое подешевел в Украине

В минуле

Microsoft вирішила “максимально” натиснути на користувачів Windows 7

В майбутнє

Також буде цікаво