Новини

Головний конкурент Xiaomi Mi Band 4 навчився корисному трюку

Обговорення
Honor Band 5
Honor Band 5

Компанія Honor, що належить китайському технологічному гіганту Huawei, повідомила про збільшення функціоналу недорогого фітнес-браслет з NFC – Honor Band 5, який вважається головним конкурентом мегапопулярного Xiaomi Mi Band 4. Тепер за допомогою “розумного” гаджета можна відкривати двері.


Повідомляється , що для того, щоб активувати нову опцію необхідно оновити прошивку, а далі просканувати карту, яка забезпечує доступ в квартиру. За словами розробників, фітнес-браслет може функціонувати з картами доступу, які працюють на частоті 13,56 МГц. Відзначається, що пристрій не підтримує зашифровані або банківські карти – підходять тільки звичайні.

Пам’ять пристрою забезпечує збереження порядку п’яти подібних карт. Примітно, що інтернет необхідний лише для додавання карти в пам’ять браслета, тоді як для самої роботи нової функції він не потрібен.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei P20 і P20 Pro отримали важливе оновлення ПЗ

В минуле

Сайт ukr.net припинив роботу: що трапилось

В майбутнє

Також буде цікаво