Новини

Названо ідеальний смартфон для селфі

Лабораторія DxOMark, яка багато років тестує камери, опублікувала підсумковий рейтинг фронтальних камер смартфонів для всього 2019 року.


Відзначимо, що фахівці DxOMark запустили тестування фронтальних камер смартфонів тільки в січні 2019 року і з тих пір вивчили 25 моделей від бюджетних до флагманських. 

Названо ідеальний смартфон для селфі

Лідером за сумою показників оголошений смартфон Samsung Galaxy Note 10+ 5G, який набрав 99 балів. Фахівці назвали його «ідеальним» вибором для більшості видів селфі-зйомки у більшості умов освітлення. 

На другому місці знаходиться Asus ZenFone 6, на третьому – Samsung Galaxy S10 5G, потім йдуть Samsung Galaxy S10 + і Huawei Mate 30 Pro. 

Якщо розглядати окремі види зйомки, то найкращим для селфі-відео теж виявився Samsung Galaxy Note 10+ 5G. А ось найкращим селфіфоном для подорожей названий Google Pixel 4, який пропонує значну глибину різкості і хорошу деталізацію об’єктів на задньому тлі. 

Для класичних автопортретів найкраще підійшов Asus ZenFone 6 з поворотною камерою. Фактично, він пропонує основну камеру в якості фронтальної, забезпечуючи рідкісну для фронталок функцію автофокусу. Проте, для ширококутних групових Селфі краще виявився Google Pixel 4, що надає досконалу різкість по всьому кадру. 

Рейтинг основних камер смартфонів за підсумками 2019 року DxOMark опублікувала трохи раніше. 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button