Новини

Користувачі Windows 10 зіткнулись з проблемами під час оновлення

Обговорення
Windows 10

Нещодавно компанія Microsoft почала блокувати поновлення у користувачів зі старими драйверами Bluetooth компанії Realtek. Тепер оновиться не виходить у користувачів старих версій антивірусів Avast і AVG. 


На даний момент призупинена установка Windows 10 версій 1903 і 1909 – травневого і листопадового оновлень. Користувачі навіть не отримують пропозицію оновитися від системи. Інсталяцію оновлень вручну або через Media Creation Tool компанія також не рекомендує. Про це повідомляється в спеціальному документі в розділі підтримки. Проблема відзначена, як зовнішня. Тобто вона не буде виправлятися в Windows 10, а повинна бути усунена сторонніми розробниками. 

Windows 10 Update

Microsoft пояснює, що користувачам потрібно спочатку оновити антивіруси AVG і Avast. Під «блокування» підпадають всі продукти Avast і AVG з антивірусом версії 19.5.4444.567 і більш ранніми. 

На щастя, згідно службам підтримки AVG і Avast, необхідні оновлення антивірусів вже доступні. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy A51: багатообіцяючий смартфон виходить вже днями

В минуле

Українська версія Xiaomi Mi 10T розчарувала ще до виходу

В майбутнє

Також буде цікаво