Windows 10
Обговорення

Компанія Microsoft випустила велике піврічне оновлення Windows 10 November 2019 Update (версія 1909) на початку тижня. Поки воно доступне лише для бажаючих і не поширюється автоматично. Однак не у всіх користувачі виходить без проблем оновитися.


Не виходить встановити листопадове оновлення у користувачів комп’ютерів зі старими драйверами Bluetooth компанії Realtek через несумісність.

Як пояснює Microsoft в документі на сайті підтримки, таким користувачам треба оновити драйвера Realtek Bluetooth Radio до версії 1.5.1012 або новіше. При спробі установки Windows 1909 виводиться сповіщення, яке повідомить наступне:

На вашому комп’ютері є драйвер або служба, яка не готова для цієї версії Windows 10. Доступна нова версія ». 

Більш того, аналогічні оповіщення з вимогою оновити драйвери отримують користувачі систем зі старими драйверами при спробі оновитися до травневої версії Windows 10 May 2019 Update (версія 1903) і навіть минулорічної Windows 10 October 2018 Update (версія 1809).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названо кращий смартфон 2019-го року

В минуле

Що буде, якщо підключити смартфон до двох зарядок одночасно

В майбутнє

Також буде цікаво