Новини

Чому iPhone так дорого поремонтувати: відповідь Apple

Обговорення
iPhone

Заміна несправних комплектуючих – хороший спосіб заощадити на покупці нового смартфона. Але лише за умови, що ціна такого ремонту буде набагато дешевше зміни пристрою. З продукцією Apple картина інша – щоб полагодити «яблучний» гаджет, власнику нерідко доводиться розлучатися зі значною сумою. На ситуацію звернула увагу влада США – і представникам корпорації довелося пояснюватися.


Після скандалу з уповільненням роботи смартфонів Apple підготувала для конгресу США відповідь на претензії в примусі клієнтів звертатися тільки в авторизовані сервісні центри – замість того, щоб скористатися послугами незалежних підрядників. Віце-президент компанії з корпоративного права Кайл Андер заявив, що з 2009 року Apple постійно втрачає гроші на ремонті своїх гаджетів. За його словами, головна причина дорожнечі авторизованого ремонту полягає в тому, що Apple «піклується про безпеку і надійність відремонтованого пристрою».

iPhone

Андер стверджує, що непідготовлені майстри можуть нанести шкоду смартфону і його власнику: наприклад, неправильно закрутивши кріпильний гвинт і пошкодивши акумулятор. Сторонні майстерні, за його словами, також можуть встановити підроблену запчастину замість оригіналу. З такою позицією не погодилися журналісти, яким вдалося полагодити MacBook Pro за $ 75 в сторонньої майстерні, в той час як в авторизованому СЦ та ж процедура коштувала $ 1200. В іншому випадку заміна дисплея iPhone X обійшлася б в $ 279 проти $ 170 у «приватників».

Раніше Apple оголосила про запуск пілотної програми по авторизації приватних майстерень, але зараз така можливість доступна тільки жителям США.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10T виявився дуже схожим на флагман конкурента

В минуле

Xiaomi Mi 10T повинен сподобатись кожному покупцю

В майбутнє

Також буде цікаво